
Фреза 1 шт по дереву, пластику та ін. для ЧПУ, гравера, бормашинки, Dremel (наноблакитне покриття)
64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 478а
Опис:
100% абсолютно новий
Підходити для гравірувального станку з ЧПУ
Підходити для різання акрилових, ПВХ, листяних порід та ДВП середньої щільності
Широко використовують у ремеслах, електроніці, рекламі, оздобленні, деревообробній промисловості.
Назва продукту: гравіювальна дошка для друкованої плати (твердосплавна гравіювальна долота, покриття титаном)
Твердосплавні стержні та вольфрамові сталеві стрижні з високою твердістю, високою зносостійкістю, високою міцністю, стійкістю до вигину, захистом від пошкоджень та тривалим терміном служби інструменту.
Покриття з титану Поліпшення швидкості та швидкості подачі інструменту, Покращення зносостійкості поверхні.
Гравірувальні фрези із твердосплавної друкованої плати із ЧПУ, фрезерний інструмент із ЧПУ 10 градусів 0,1 мм
Широкий асортимент матеріалів може бути вигравіруваний, включаючи:
Мідь, алюміній
АБС, акрил, ПВХ, нейлон, смола
Більшість пластмас
Деревина
Стекловолокно
Вуглець
Специфікація:
Тип: гравірувальні долота з плоским дном
Форма: V-подібний
Ступінь: 10 °
Діаметр хвостовика: 3,175 мм
Діаметр ріжучої кромки: 0,1 мм
Матеріал: вольфрамова сталь (наноблакитне покриття)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huxley |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр хвостовика | 3.2 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Вольфрам |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | МДФ, Пластик, Фанера, ЛДСП, ПВХ, Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Діаметр | 3.17 |
| Довжина | 28 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Застосування оснастки | Фрезерування |
| Товщина | 0.1 мм |
- Ціна: 64 ₴




