
Набір стомотологических алмазних бурів 10 шт (FO-32S)
331 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3221а
Набір стомотологических алмазних бурів 10 шт (FO-32S)
Набір цілком підходить для роботи з керамікою, склом і камінням ну і звичайно зуботехніка. Дасть надзвичайну точність завдяки маленьким і тонким розмірами!
Модель: FO-32S
1. Техніка: Надгрубий алмазний фрезер
2. Максимальна швидкість: 450 000 об/хв
3. Максимальний діаметр: 1,8 мм
4. Робоча довжина: 3,6 мм
5. Повна довжина: 19 мм
Кількість: 10 шт.
Особливості:
● 100% абсолютно нові і високоякісні.
● Натуральний Порошок для наждаку - висока твердість.
● тримач використовує високоякісну нержавіючу сталь, висока міцність, не іржавіє.
● Він може бути дезинфицирован при високій температурі і високому тиску.
● Максимальна швидкість до 400000/хв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S-Body Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 19 мм |
| Діаметр | 1.8 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Тип інструменту | Бор |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 1.8 мм |
| Діаметр хвостовика | 1.6 мм |
| Довжина загальна | 20 мм |
| Довжина робочої частини | 1.8 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал різальної частини | Алмаз |
| Наличие подшипника | Немає |
| Обробка матеріалу | Камінь, Кераміка |
| Стан | Нове |
| Тип | Набір |
- Ціна: 331 ₴