Алмазні бури 5 шт для гравера, бормашинки, дремел ( Dremel )
Обов'язково відвідайте сайт https://hobby-tool.com.ua тут багато матеріалів даної тематики!!!!
Характеристика
Кількість - 5 шт
Діаметр робочий - 6 мм
Матеріал: діамант + метал
Колір: сріблястий
Розмір: весь діаметр хвоста близько 3 мм, весь шліфувальний діаметр близько 6 мм
Загальна довжина: близько 45 мм
Підходить для: шліфування, гравірування, лінії різання, поліровані, порожнисті, нефритові різьблення, скляне гравірування тощо.
Хороше майстерність, надійна якість, підходить для підвісних граверів, електромашин, граверних машин, електричних машин та допоміжного обладнання.
Основним використовується для полірування скла, нефриту, ремонту абразивних та інших важких предметів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allora |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 3.2 |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Набір | Да |
| Призначення | По склу/кераміці |
| Загальна довжина | 45 мм |
| Тип | Набір |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 3.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Довжина робочої частини | 6 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал різальної частини | Алмаз |
| Наличие подшипника | Немає |
| Обробка матеріалу | Камінь, Кераміка, Плитка |
| Радіус | 6 мм |
- Ціна: 189 ₴



