
Набір дисків 75 мм ( кругів ) 5 шт для міні болгарки КШМ
470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076д
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір дисків 75 мм ( кругів ) 5 шт для міні болгарки КШМ
Диски, круги для мініболгарки 75мм.
Посадочний діаметр 10мм.
До набору входить:
1) Відрізний диск по металу 1мм.
2) Зачисний
3)Шліфувальний пелюстковий.
4) Відрізний диск по дереву і пластку металевий.
5) Відрізний диск по бетону, цеглі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nuo Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Швидкий різ, Зачистний, Чистий рез, Шліфування |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Кількість сегментів | 6 |
| Матеріал кола | Абразив, Сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, Цегла, Бетон, Пінобетон, Піщаник, Газобетон, Граніт, Камінь, Сталь, Метал, Шифер, Мармур |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴







