
Насадка пелюсткова 1 шт - 180" під тримач 6 мм для дрелі, шуруповерта.
187 ₴
- Готово до відправки
- Код: 18003н
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка пелюсткова 1 шт - 180" під тримач 6 мм для дрелі, шуруповерта.
Характеристики:
Матеріал: оксид алюмінію
Колір: як на фото
Зернистість: 180#
Діаметр хвостовика: 6мм
Довжина хвостовика: 30 мм/1,18 дюйма
Діаметр голівки: 45 мм
Висота: 45мм
Кількість: 1 шт.
Особливості:
Міцний і практичний
З невеликим, хорошим ефектом полірування, висока ефективність.
Підходить для очищення поверхні дерева, металу, видалення, подрібнення, видалення задирок.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doerr |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 6 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Зернистість | 180 |
| Область застосування | Сталь, Метал, Пластик |
| Тип | Головка |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологостійкість | Немає |
| Градація | P80 |
| Матеріал | Алюмінію оксид |
| Тип насипки | Напіввідкрита |
| Тип основи | Тканина склеєна з папером |
| Тип зв'язки | Синтетична смола |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187 ₴



