
Полірувальна Насадка вовняна 125 мм ( штучна шерсть) 1 шт
184 ₴
- Готово до відправки
- Код: 102799а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полірувальна Насадка вовняна 125 мм ( штучна шерсть) 1 шт
Колір: білий чорний
Діаметр: 125 мм
Макс. об/хв: 8500 об./мін.
Область застосування: меблі, мармур, автомобілі і т. д.
Ідеальний комплект для чищення, полірування і детальної роботи.
Виготовлений з штучна шерсть,, легко миється.
Посилка включає в себе:
1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jamicon |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Матеріал | Бавовна |
| Область застосування | Сталь, Нержавіюча сталь, Метал, Фарба, Скло, Лак |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 ₴



