
Набір борфрез 10 шт BR-28S під цангу 1.6 мм для гравера, бормашинки, Dremel
208 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52225а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір борфрез 10 шт BR-28S під цангу 1.6 мм для гравера, бормашинки, Dremel
Особливість:
1.Тип: наддовгий
4. Посадка 1,6 мм для високошвидкісного наконечника
5. Тільки для стоматологічного використання, не можна використовувати для лаку для нігтів
6. Натуральний наждачний порошок, висока твердість, він може забезпечити гостроту бора.
7. Тримач з високоякісної нержавіючої сталі, висока міцність, відсутність іржі.
8. Його можна дезінфікувати під високою температурою та високим тиском.
9. Максимально допустима швидкість до 400 000/хв.
10. Загальна довжина: 19
11. Кількість 10 шт
12. Діаметр наконечника - 1.6 мм
13. Діаметр головки - 2мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xcel |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алмаз |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
| Тип профілю | Сферичний |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 1.6 |
| Діаметр робочий | 1.8 мм |
| Довжина робочої частини | 1.8 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал різальної частини | Алмаз |
| Набір | Да |
| Призначення | По склу/кераміці |
| Наличие подшипника | Немає |
| Обробка матеріалу | Камінь, Кераміка, Плитка |
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴