
Швидкоз'ємна насадка 45мм для реноватора мультиінструменту PMF по пластику дереву
199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42711ш
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидкоз'ємна насадка 45мм для реноватора мультиінструменту PMF по пластику дереву
Насадка для реноватора мультиинструмента PMF по пластику дереву
Технічні характеристики:
Матеріал: HCS
Розмір : 45*40*1
Вага виробу: 17 г
Застосування: для пиляння дерева, пластика і м'якого маталу, відкривання квадратного отвору і т.
Є також інші матеріали по даній тематиці, дивіться всі оголошення автора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yaoli |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Застосування оснастки | Пиляння |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Скловолокно, М'який пластик, Пластик, Дерево, Ламінат, Кольоровий метал |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Товщина | 0.1 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Насадка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴

