
Резинова шліфувальна насадка 1шт - 12мм для поліровки для гравера ( Dremel ), бормашинки, дриля, шуруповерта.
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9465а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Резинова шліфувальна насадка 1шт - 12мм для поліровки для гравера ( Dremel ), бормашинки, дриля, шуруповерта.
Фрези гумові (вулканитовые) з хвостовиком 3мм. Використовується для остаточної поліровки. Застосовуються для всіх типів матеріалів.
Набір шарошок для гравера і бормашини циліндричної і кулеподібної форми. Відцентровані, відмінної якості.
Діаметр робочої частини від 12мм.
Діаметр штанги 3мм.
Загальна довжина шарошки 50мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRAIN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головка |
| Матеріал | Гумово-пластикова зв'язка з абразивним зерном |
| Діаметр | 12 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Довжина хвостовика | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Нержавіюча сталь, Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴


