
Набір ударних Головок 10шт 1/2 в кейсі.
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11231д
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ударних Головок 10шт
Високоякісний матеріал забезпечує довгий термін служби.
Включає всі найпопулярніші розміри для роботи з гайковертами.
Компактний кейс для зручного зберігання та транспортування.
Призначений для ударного застосування, підходить для професійного та побутового використання.
Характеристики:
Кількість предметів: 10 шт.
Розміри головок: 8, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 22, 24 мм
Тип застосування: ударні головки для гайковерта
Розмір кріплення: 1/2"
Матеріал: якісна легована сталь
Комплектація: кейс для зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴




