
Диск алмазний шліфувальний 100мм*16мм
258 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1аа
Диск алмазний шліфувальний 100мм*16мм
Матеріал: гальванічний карбід кремнію
Колір: золото
Технічні характеристики
Зовнішній діаметр: 100мм
Товщина: 1 мм
Внутрішнє отвір: 16мм
1 мм = 0,0394 дюйма
Особливості
Висока твердість, зносостійкість, відмінна ударостійкість.
Основному використовується для плоского процесу неметалевих твердих матеріалів, таких як оптичне скло, кераміка, ферит, дорогоцінні камені.
Також ідеально підходить для електролітичного та шліфування виробу з твердосплавних матеріалів.
Легкий і зручний у використанні, тривалий термін служби.
Кількість: 1 ПК
Примітка. Через різницю між різними моніторами, зображення може не відображати фактичний колір предмета. Дякую!!
Питаня задавайте на скриньку через форму "задати питання продавцю"
Кількість уточнюйте!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KitchenAid |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Зачистний, Шліфування |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Зернистість | 120 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз, Сталь |
| Обробка матеріалу | Скло, Плитка, Кераміка, Штучний камінь |
| Призначення | Шліфувальний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
- Ціна: 258 ₴