
Шліфувальна насадка для реноватора Starlock ( мультиінструмента, PMF ).
197 ₴
- В наявності
- Код: 36а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфувальна насадка для реноватора Starlock ( мультиінструмента, PMF ).
Технічні характеристики:
Матеріал: нержавіюча сталь + eva
Розмір : 32x48x0.7 см
Вага : 28 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xuke |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 48 мм |
| Застосування оснастки | Шліфування |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка шліфувальна |
| Товщина | 0.7 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴

