
Насадка по дереву для реноватора мультиинструмента PMF по дереву
189 ₴
- Готово до відправки
- Код: 277а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка по дереву для реноватора мультиинструмента PMF по дереву
бренд HAOLI
Глибина різу до 40 мм.
Ширина 30 мм
Великий японський зуб. Швидкий різ.
Універсальне кріплення дозволяє використовувати дані ножі на більшості відомих реноваторов, і встановлювати їх на інструменті під будь-яким зручним для роботи кутом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hanii Y |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 мм |
| Застосування оснастки | Різання, Пиляння |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴

