
Набір бор - фрез по дереву 10 шт для гравер ( Dremel ) бормашинки
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9576а
Набір бурів по дереву 10 шт для гравер ( Dremel ) бормашинки
Обов'язково відвідайте сайт https://hobby-tool.com.ua тут багато матеріалів даної тематики!!!!
Опис:
1. 100% нова
2. Тип: деревообробка
3. Матеріал: високошвидкісна сталь 4241
4. Розмір: 39мм / 1,54 "
5. Діаметром хвостовика: 3.17 мм / 0.12 ".
6. Упаковка - кульок.
7. Всі стовбури 3.17 мм і сумісні з іншими інструментальними машинами, включаючи їв.
8. Дані 10PCS HSS маршрутизації біти ідеально підходять для всіх видів роботи, такі як моделювання і тому подібне.
9. Для обробки неметалічних поверхонь. Відмінно підходить для ремесел, додому, ремонт тощо.
10. Використовуючи гравірувальну машину або мінібормашину, різні форми різальної частини забезпечують ефективну обробку.
Довжина матеріалів становить близько 40 мм.
Також є інші матеріали схожої тематики -- дивіться всі лоті продавця.
Питання задавайте через форму "задати питання продавцю" чи кінь.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jilong |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина загальна | 39 мм |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Діаметр хвостовика | 3.2 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Дерево, Пластик, Фанера |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
- Ціна: 230 ₴






