
Коло ( губка ) полірувальний нейлоновий ( помаранчевий ) 125mm x 45mm М10
220 ₴
- Готово до відправки
- Код: 119а
Увага!!! Дана полірувальна обладнання не накрутиться на кутову шліфувальну машину так як посадкова різьблення М10
Коло полірувальне для нанесення полірувальних засобів за допомогою дриля, шуруповерта та ін. Губки можуть бути використані як на мокрих, так і сухих поверхнях. Структура губок дозволяє затримати воду всередині, приймаючи тепло з полірованої поверхні. Під час роботи губки чи не вібрують, що гарантує їхнє тривале користування.
-Особливості:
- 100% нова.
- Міцна поліруючий губка для полірування двокомпонентних лакофарбових систем.
- Посадка M10
- Ідеально підходить для краси автомобіля, полірування, вощення, герметизації глазурі і т.д.
характеристики:
Матеріал: губка
Колір: жовтий, червоний, білий, чорний
Різьблення: M10
Діаметр: 125 мм
Товщина: 45 мм
Максимальна швидкість: 11000 об/хв
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wu Yi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 10 мм |
| Матеріал втулки | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка |
- Ціна: 220 ₴




