Круг полірувальний для нанесення полірувальних засобів за допомогою полірувальних машин з пневматичним і електричним приводом. Призначені для полірування і шліфування автомобільних емалей і лакового покриття різних видів, для механічної поліровки з можливістю використання крупнозернистих полірувальних паст. Губки можуть бути використані як на мокрих, так і на сухих поверхнях. Структура губок дозволяє затримати воду всередині, приймаючи тепло з полірованої поверхні. Під час роботи губки чи не вібрують, що гарантує їх тривале користування.
Дані полірувальні губки доступні в 3 кольорах (різної жорсткості):
Біла (тверда);
Рожева (середня);
Чорна (м'яка).
-Особливості:
- 100% нова.
- Міцна поліруюча губка для полірування двокомпонентних лакофарбових систем.
- Посадка M14 x 2 .
- Ідеально підходить для краси автомобіля, полірування, вощіння, герметизації глазурі і т. Д.
Характеристики:
Матеріал: губка
Колір: помаранчевий червоний, білий, чорний
Різьблення: M14
Діаметр: 150 мм / 6 "
Товщина: 45 мм / 1,77 "
Максимальна швидкість: 3000 об / хв.
У комплекті:
1 х полірувальна голівка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 14 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Матеріал втулки | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Коло |
- Ціна: 146 ₴








