
Насадка вольфрамова для мультиінструменту, багатофункціонального, PMF
206 ₴
- В наявності
- Код: 54а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка вольфрамова для мультиинструменту, многофунционального, PMF
Технічні характеристики:
Матеріал: алмаз
Розмір: 64 х 10 х 0.25 мм
Вага: 22 г
Призначення: для вирубки бракованих плиток і ріжучих канавок в штукатурці, легкі бетонні і схожі будівельні матеріали.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yaoli |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 64 мм |
| Діаметр | 64 мм |
| Застосування оснастки | Різання |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Кераміка, Цегла, Пінобетон, Плитковий клей, Плитка |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | алмазне покриття |
| Тип | Насадка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴

