
Диск 35мм по дереву пластику для дриль, гравер Дремел Dremel
111 ₴
- Готово до відправки
- Код: 211а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск по дереву, пластику для дриль, гравер Дремел DremelВиготовлений з міцної HSS (високошвидкісна сталь), міцний і надійний
Ідеально підходить для різання твердих матеріалів, таких як дерево, пластик, ламінат та алюміній тощо.
Придатний для використання в столярних цілях та ремеселі
Матеріал: HSS
Колір: Срібний
Діаметр: 35мм
Максимальна швидкість обертання: 20 000
Розмір: Діаметр отвору: 6.35 мм
Діаметр оправки: 3.17 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hantek |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Матеріал кола | Сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, М'яка деревина, Оргскло, МДФ, Пластик, Ламінат, Тверда деревина |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 ₴