Диск по дереву, пластику для дриль, гравер Дремел Dremel
Виготовлений з міцної HSS (високошвидкісна сталь), міцний і надійний
Ідеально підходить для різання твердих матеріалів, таких як дерево, пластик, ламінат та алюміній тощо.
Придатний для використання в столярних цілях та ремеселі
Матеріал: HSS
Колір: Срібний
Діаметр: 35мм
Максимальна швидкість обертання: 20 000
Розмір: Діаметр отвору: 6.35 мм
Діаметр оправки: 3.17 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dremel |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Діаметр зовнішній | 25 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, М'яка деревина, Оргскло, Пластик, Ламінат, Тверда деревина |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴


