Зернистість:240 #, 320 #, 400 #, 600 #, 800 #, 1000 #, 1500 #(1 шт. кожен)
Діаметр:12 мм
Висота:14 мм
Оправка:3 мм
Особливості:
1) шліфувальний шар з тривимірною сіткою, відмінне розсіювання тепла
2) тривалий термін служби
Застосування:
Широко використовується в нержавіючої сталі, міді, алюмінію, мармуру, полірування меблів, встановлений на dremel або електрична дрель і т. д.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jampex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 14 мм |
| Діаметр | 12 мм |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Матеріал втулки | Метал |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Мармур |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴



